Területi értékesítési képviselő – Irodaszer (Székesfehérvár)

Feladatok:

Munkavégzés helye: Székesfehérvár (Régió: Fejér-Veszprém)

  • Az irodaszer piacon meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Új ügyfelek akvirálása mind a vállalati-, mind a közszférából
  • Ügyfelek kiszolgálása, rendszeres ügyféllátogatás
  • Az adott ügyfélkör által generált forgalom folyamatos növelése az áru- és szolgáltatási választék értékesítésével
  • Rendelés felvétel, értékesítéssel kapcsolatos adminisztráció
  • Piaci információk gyűjtése
  • Versenytársak tevékenységének figyelemmel kísérése
  • A piac sajátosságait, értékesítési és nyereségi célokat, a vásárlói és beszállítói szokásokat figyelembe véve javaslattétel az értékesítési stratégia fejlesztésére
  • Ajánlatok készítése, válaszadás ajánlat kérésekre

Elvárások:

  • Irodaszer piacon szerzett tapasztalat
  • 3 éves értékesítési tapasztalat
  • Minimum 2 év direkt tárgyalási gyakorlat
  • Kiváló kommunikációs, tárgyalási és kapcsolatteremtő képesség
  • B kategóriás gépjármű vezetői engedély, gyakorlattal
  • Önálló munkára való alkalmasság
  • Nagyfokú mobilitás
  • Dinamikus, teljesítményorientált személyiség
  • Kiegyensúlyozott teljesítőképesség magas elvárások mellett
  • Pontosság, rugalmasság, kitartás
  • Minimum középfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Horizontális és vertikális irányú fejlődési lehetőségek egy nemzetközi szervezetben,
  • Dinamikus, teljesítmény-orientált csapat,
  • Versenyképes juttatási csomag, szolgálati gépjármű

Állás megüresedése: 23.02.2018

Metro Cash & Carry Hungary Hölgy Andrea Kriváchy HR Keleti utca 3 2040 Budaörs