A METRO Kereskedelmi Kft. 1993 óta működik Magyarországon, elsőként lépett be a nemzetközi kereskedelmi vállalatok közül a magyar piacra, immár 13 áruházzal áll profi vevői szolgálatára az ország számos pontján teljes körű megoldásokat kínálva a kereskedelmi és gasztronómia tevékenységekhez. Anyacége, a METRO Cash & Carry International a német központú METRO GROUP egyik értékesítési divíziója, amely a világ egyik vezető kereskedelmi cégcsoportja. A vállalatcsoport 290,000 alkalmazottat foglalkoztat, és 34 országban 2100 üzlettel van jelen a világ kereskedelmében.

Windows Szerver Rendszergazda (Budaörs)

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • Fő feladataid az alábbiak lesznek L2 szinten:

    • szerver telepítés & Active Directory,
    • Windows szerver adminisztráció (2012),
    • problémamegoldás – szoftver és hardver,
    • VDI rendszer támogatás,
    • rendszer upgrade és patch management,
    • user Help Desk 2nd level support,
    • MS alkalmazások támogatása (pl. MS Project szerver),
    • egyéb szerver alkalmazások támogatása, adminisztrálása,
    • nyomtatás szerver oldali támogatása.
  • Továbbá számítunk Rád:

    • a területedet érintő döntések előkészítésében,
    • a támogatói feladatok ellátásában,
    • kapcsolattartásban anyavállalati szakértőkkel, a társterületekkel és a beszállítókkal,
    • kulcsszereped lesz az incidens és probléma kezelésben,
    • hibaelemzésben, hiba ok meghatározásban.

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel vagy legalább 2 éves, hasonló munkakörben eltöltött tapasztalat van a hátad mögött,
  • nem ijedsz meg, ha a telefonban angolul kell megszólalnod,
  • képes vagy tulajdonosi szemlélettel hozzáállni a feladataidhoz.

Ezen felül előnyt jelenthet, ha...

  • dolgoztál már nagyvállalati környezetben,
  • szeretsz csapatban dolgozni,
  • imádsz problémákat megoldani és nem nyugszol, amíg meg nem oldod.

Miért csatlakozz hozzánk? Mert...

  • nálunk egy jó csapat része lehetsz,
  • lehetőséged van szakmai tudásod fejlesztésére,
  • versenyképes alapbér és széleskörű juttatási csomag vár,
  • mi hosszútávon tervezünk veled.

Állás megüresedése: azonnal

Hölgy Dóra Fábi HR Keleti utca 3 2040 Budaörs