Junior Commercial Controller and Analyst (Budaörs) / Junior Kereskedelmi Kontroller és Elemző (Budaörs)

Több mint 750 nagykereskedelmi áruházzal 26 országban 119 000 munkavállalóval, a METRO Cash & Carry a világ egyik vezető kereskedelmi cégcsoportja és legnagyobb értékesítési divíziója a német központú METRO csoportnak: ügyfélközpontú, nemzetközi és innovatív. 2014-ben ünnepelte 50. születésnapját. Üzleti koncepciónk, hogy segítsük professzionális vevőinket abban, hogy vállalkozásukat sikerre vihessék. Arra törekszünk, hogy a független vállalkozások bajnokává válhassunk. A METRO Kereskedelmi Kft. 1993 óta működik Magyarországon, elsőként lépett be a nemzetközi kereskedelmi vállalatok közül a magyar piacra, amely immár 13 áruházzal áll profi vevői szolgálatára, az ország számos pontján teljes körű megoldásokat kínálva a kereskedelmi és gasztronómia tevékenységekhez.

Csapatunkba keressük kollégánkat

Junior Commercial Controller and Analyst (Budaörs) /

Junior Kereskedelmi Kontroller és Elemző (Budaörs)

pozícióba.

A METRO-nál nagy hangsúlyt fektetünk rá, hogy nyomon kövessük és értékeljük a különböző értékesítést elősegítő tevékenységeket és promóciókat azért, hogy megértsük hatásukat az üzleti tevékenységünkre.

Ha szeretnél:

  • hatással lenni a felsővezetés döntéshozatalára személyes elemzéseiddel és következtetéseiddel,
  • tovább gazdagítani jelenlegi analitikai készségedet új kreatív technikákkal,
  • kiaknázni egy átfogó vevői adatbázisban rejlő lehetőségeket,

akkor mi számítunk rád a METRO-nál!

Ha minket választasz, az alábbi feladatok várnak Rád:

  • Sztenderd és ad-hoc riportok, kimutatások és rendszeres elemzések készítése,
  • Részvétel az éves budget tervezésben és rendszeres előrejelzési folyamatban,
  • Forgalmi lehetőségek és veszélyek azonosítása és kommunikálása a vezetőség felé,
  • Heti és havi összesítő jelentések készítése a düsseldorfi METRO központ és a magyarországi METRO menedzsement felé,
  • A különböző vevőcsoportjainkat érintő forgalom ösztönző akciók és promóciók értékelése,
  • Üzleti vezetők, döntéshozatali folyamatok analitikai támogatása,
  • Szoros együttműködés a kereskedelemben részt vevő osztályokkal (értékesítés, beszerzés, kampány menedzsment).

Téged keresünk, ha:

  • Erős kontrolleri tudással és elemző készséggel rendelkezel,
  • Lehetőleg 1-2 év releváns szakmai tapasztalatra tettél szert eddigi munkáid során,
  • Erős Excel tudás jellemez (pl. Pivot, Összetett függvények),
  • Legalább alapszintű adatbázis tudással rendelkezel,
  • Alapos, precíz vagy és mindig figyelsz a részetekre; úgy, hogy képes vagy a nagy egész képet is jól átlátni,
  • Jól tudsz kezelni párhuzamosan több feladatot és az evvel esetlegesen járó stresszt,
  • Felelősségteljesen, elkötelezetten dolgozol,
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel (preferáltan gazdasági területen),
  • Kommunikációképes az angol tudásod (főleg írásban és írott szöveg értésben lesz rá szükséged).

Mi kell ahhoz, hogy te légy a tökéletes jelölt számunkra? Előnyt jelent, ha…

  • Kifejezetten kereskedelmi kontrolling területen dolgoztál már,
  • Dolgoztál már multinacionális munkakörnyezetben,
  • Adatbázis kezelésben profi vagy,
  • Makrókat is tudsz rutinosan kezelni,
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudással rendelkezel.

Hogy miért jó a METRO-nál dolgozni?

  • További oktatási és tréning lehetőségekkel fejlesztheted magad nálunk!
  • Versenyképes nálunk a juttatási csomag, valamint széleskörű cafeteria paletta!
  • Horizontális és vertikális irányú fejlődési lehetőségek egy nemzetközi szervezetben!
  • Home Office lehetőség, nálunk tényleg van!
  • Rugalmas munkaidő, pénteken nálunk már 15 órakor kezdődik a hétvége és csak 50 perc innen a Balaton!
  • Céges busszal könnyítjük meg a munkába járást, amivel ripsz-ropsz beérhetsz a munkába és haza is (Budapest – Budaörs viszonylatban) !
  • A munka utáni bevásárlás nem gond, csak ugorj le az áruházba és élvezd a dolgozói kezdemények nyújtotta lehetőségeket!

Amit kínálunk:

  • Izgalmas és kihívásokkal teli pozíciót, ahol kiélheted kreativitásodat és elemzői készségedet.
  • Max 2 körös lesz az interjúd, nem húzzuk az időt a végtelenségig! :)
  • Dinamikus teljesítmény-orientált csapat.

Munkavégzés helye: Budaörs

Állás megüresedése: azonnal

Hölgy Dóra Fábi HR Keleti utca 3 2040 Budaörs