A METRO Kereskedelmi Kft. 1993 óta működik Magyarországon, elsőként lépett be a nemzetközi kereskedelmi vállalatok közül a magyar piacra, immár 13 áruházzal áll profi vevői szolgálatára az ország számos pontján teljes körű megoldásokat kínálva a kereskedelmi és gasztronómia tevékenységekhez. Anyacége, a METRO Cash & Carry International a német központú METRO GROUP egyik értékesítési divíziója, amely a világ egyik vezető kereskedelmi cégcsoportja. A vállalatcsoport 290,000 alkalmazottat foglalkoztat, és 34 országban 2100 üzlettel van jelen a világ kereskedelmében.

HR Asszisztens(Budakalász)

Feladatok:

  • Munkaviszony létesítésének és megszüntetésének ügyintézése és a munkavállalói anyagok folyamatos karbantartása
  • Bérszámfejtéshez kapcsolódó előkészítő tevékenység
  • Munkaidő nyilvántartó rendszer használatának koordinálás
  • Cafeteria rendszer, valamint a dolgozók juttatásainak adminisztrációja
  • A törvényi előírások, utasítások és szabályzatok követése és betartatása
  • Folyamatos adatszolgáltatás a központi HR és társosztályok részére (HR admin., TB., képzés)
  • Kapcsolattartás a munkaerő kölcsönző cégekkel, üzemorvossal, helyi hatóságokkal, Munkaügyi Központtal
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal
  • Toborzás, jelöltek előszűrése, álláshirdetések kezelése

Elvárások:

  •  Középfokú szakirányú iskolai végzettség
  •  Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Word, Outlook)
  •  1-2 év szakmai tapasztalat
  •  Logikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  •  Önálló, precíz munkavégzés, terhelhetőség
  •  Nyitottság a tanulásra, új készségek elsajátítására

Előnyt jelent:

  • Munka Törvénykönyv – Szja. – és kapcsolódó hatályos jogszabályok magabiztos ismerete
  • SAP HR ügyviteli program ismerete
  • Nexontime program ismerete
  • TB ügyintéző vizsga

Amit kínálunk:

  • Horizontális és vertikális irányú fejlődési lehetőségek egy nemzetközi szervezetben
  • Versenyképes juttatási csomag

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését karrieroldalunkon, amelyhez kérjük csatolja szakmai önéletrajzát magyar nyelven!

Állás megüresedése:

Metro Cash & Carry Hungary Hölgy Andrea Kriváchy HR Keleti utca 3 2040 Budaörs