Metro Cash & Carry Hungary:

Komissiózó (Budakalász)

Megfogadtad, hogy idén nem hagyod magad, csak olyan helyen dolgozol, ahol

  • mindig időben és pontosan a hónap másofdik munkanapjáig megérkezik a fizetés

  • be vagy jelentve és nem ér az orvosnál meglepetés

  • veled együtt készül a műszakbeosztás

  • egyenrangú partnerként kezelnek

  • segítenek, ha szükséged van rá

  • elismerik a munkád

  • bármikor beszélhetsz akár az igazgatóval is

  • változatos a munka?

Ezt a fogadalmat kipipálhatod, ha jelentkezel hozzánk Komissiózó (Budakalász)  pozícióba!

Feladatok:

  • Megrendelésre történő áruk összekészítése, egyesítése és ellenőrzése

  • Részvétel a napi leltári feladatokban

  • Egyéb raktári folyamatokban való részvétel

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség

  • Alkalmasság folyamatos nehéz fizikai munka végzéséhez

  • Pontos és precíz munkavégzés, kiegyensúlyozott teljesítmény nyújtása

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő juttatási csomag, kiszámítható jövedelem

  • Bejelentett, törvényes foglalkoztatás

  • Készpénzben is kivehető cafeteria

  • Munkába járás támogatása céges busz, vagy km térítés a törvényi előírások szerint

  • Segítség a betanulásban

  • Beosztás tervezésben konzultáció a vezetőkkel

  • Fejlődési és előrelépési lehetőség

  • Stabil hátterű vállalat

  • Összetartó, képzett csapat

Munkavégzés helye:

  • Budakalász, Lupaszigeti út - METRO áruház

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Állás megüresedése:

Metro Cash & Carry Hungary Hölgy Andrea Kriváchy HR Keleti utca 3 2040 Budaörs