Metro Cash & Carry Hungary:

Digitális Marketing Kommunikációs Gyakornok (Budaörs)

Több mint 750 nagykereskedelmi áruházzal 26 országban 119 000 munkavállalóval, a METRO Cash & Carry a világ egyik vezető kereskedelmi cégcsoportja és legnagyobb értékesítési divíziója a német központú METRO csoportnak: ügyfélközpontú, nemzetközi és innovatív. 2014-ben ünnepelte 50. születésnapját. Üzleti koncepciónk, hogy segítsük professzionális vevőinket abban, hogy vállalkozásukat sikerre vihessék. Arra törekszünk, hogy a független vállalkozások bajnokává válhassunk. A METRO Kereskedelmi Kft. 1993 óta működik Magyarországon, elsőként lépett be a nemzetközi kereskedelmi vállalatok közül a magyar piacra, amely immár 13 áruházzal áll profi vevői szolgálatára, az ország számos pontján teljes körű megoldásokat kínálva a kereskedelmi és gasztronómia tevékenységekhez.

Csapatunkba keressük kollégánkat

pozícióba.

Ha minket választasz, az alábbi feladatok várnak Rád:

  • Tartalom gyártás (cikkek írása, posztok különböző social media csatornákra),
  • Hírlevél készítése,
  • Facebook posztok írása, ütemezése és nyomon követése,
  • Egyéb adminisztratív teendők és ad hoc feladatok.

Téged keresünk, ha:

  • Felsőfokú tanulmányaidat folytatod nappali tagozatos hallgatóként (preferáltan közgazdász, marketing évagy kommunikáció szakon),
  • Jó kommunikációs és szövegalkotási készség jellemez,
  • Angolul tudsz kommunikálni alapszinten,
  • Legalább még 1 évig nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel,
  • Legalább hetente 20-30 órát tudsz nálunk dolgozni.

Mi kell ahhoz, hogy te légy a tökéletes jelölt számunkra? Előnyt jelent, ha…

  • Informatikai készséggel rendelkezel/nyitott vagy új technológiák megismerésére,
  • Bármilyen tartalomalkotási tapasztalatod, ismereted már van (hírlevél készítés, blogolás, facebook marketing/oldal menedzsment, stb.),
  • Angolul magasabb szinten kommunikálsz,
  • Vendéglátás, kereskedelmi területen szerzett korábbi tapasztalattal rendelkezel.

Amit kínálunk:

  • Izgalmas és kihívásokkal teli pozíció, ahol kiélheted kreativitásodat!
  • Max 2 körös lesz az interjúd, nem húzzuk az időt a végtelenségig! :)
  • Úgynevezett „1to1” kommunikációs csatornákon megtanulhatod a leghatékonyabb szakmai trükköket, a kommunikációs csatornák csínját bínját!
  • Tömegkommunikációs csatornákon ’good case practis’-eket sajátíthatsz el és alkalmazhatsz munkád során!
  • Digitális ügyfélkezelési praktikákat ismerhetsz meg nálunk!
  • Izgalmas, érdekes témákkal dolgozhatsz: a legfinomabb témákról, a legjobb éttermekről a legjobb szálláshelyekről írhatsz – hiszen ők a mi vevőink!
  • Szuper csapatban dolgozhatsz, csupa kreatív, fiatalos elkötelezett marketinges koponya között!

Hogy miért jó a METRO-nál dolgozni?

  • Horizontális és vertikális irányú fejlődési lehetőségek egy nemzetközi szervezetben!
  • Rugalmas munkaidő, pénteken nálunk már 15 órakor kezdődik a hétvége és csak 50 perc innen a Balaton!
  • Céges busszal könnyítjük meg a munkába járást, amivel ripsz-ropsz beérhetsz a munkába és haza is! (Budapest – Budaörs viszonylatban)
  • A munka utáni bevásárlás nem gond, csak ugorj le az áruházba és élvezd a dolgozói kezdemények nyújtotta lehetőségeket!

Munkavégzés helye: Budaörs

Állás megüresedése:

Hölgy Dóra Fábi HR Keleti utca 3 2040 Budaörs