Metro Cash & Carry Hungary:

Logisztikai Szerződés Koordinátor (Budaörs)

Több mint 750 nagykereskedelmi áruházzal 26 országban 119 000 munkavállalóval, a METRO Cash & Carry a világ egyik vezető kereskedelmi cégcsoportja és legnagyobb értékesítési divíziója a német központú METRO csoportnak: ügyfélközpontú, nemzetközi és innovatív. 2014-ben ünnepelte 50. születésnapját. Üzleti koncepciónk, hogy segítsük professzionális vevőinket abban, hogy vállalkozásukat sikerre vihessék. Arra törekszünk, hogy a független vállalkozások bajnokává válhassunk. A METRO Kereskedelmi Kft. 1993 óta működik Magyarországon, elsőként lépett be a nemzetközi kereskedelmi vállalatok közül a magyar piacra, amely immár 13 áruházzal áll profi vevői szolgálatára, az ország számos pontján teljes körű megoldásokat kínálva a kereskedelmi és gasztronómia tevékenységekhez.

Csapatunkba keressük kollégánkat

Logisztikai Szerződés Koordinátor (Budaörs)

pozícióba.

Feladataid lesznek nálunk:

  • Közvetett folyamatok költség kalkulációja,
  • Szállítói tárgyalások menedzsmentje és szerződéskötés ügyintézése
  • A logisztikai profitabilitás szállítói szintű kalkulálása és tárgyalások kezdeményezése
  • Szállításból eredő áru ellátási problémák (minimum rendelési egységek, frekvencia, időkapuk) támogatása és továbbítása az illetékes kollégák részére

Téged keresünk, ha:

  • Főiskolai végzettséggel rendelkezel (kereskedelem vagy logisztika területén preferáltan)
  • Gyakorlati tapasztalatod van beszállítókkal történő kommunikációs munkakörben
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel irodai programok használatában (Excel, Outlook)
  • Kommunikálsz angolul szóban és írásban, és üzleti közegben is használtad már ezen tudásod
  • Kiváló kommunikációs képesség, probléma-megoldó hozzáállás, jó tárgyalási készség jellemez
  • Ugyanakkor önálló munkavégzésben is örömödet leled

Mi kell ahhoz, hogy te légy a tökéletes jelölt számunkra? Előnyt jelent, ha…

  • Logisztika területén szerzett korábbi tapasztalattal rendelkezel,
  • Jártas vagy tárgyalások levezetésében,
  • Szállítók fejlesztésével is foglalkoztál már,
  • A Metro áruházi folyamatait jól ismered.

Amit kínálunk:

  • Horizontális és vertikális irányú fejlődési lehetőségek egy nemzetközi szervezetben,
  • Dinamikus teljesítmény-orientált csapat,
  • Versenyképes juttatás,
  • Vállalati autóbusz Budaörs-Budapest viszonylatban,
  • Home Office lehetőség.

Munkavégzés helye: Budaörs

Állás megüresedése:

Hölgy Vivien Molnár HR Keleti utca 3. 2040 Budaörs