Metro Cash & Carry Hungary:

Flotta Koordinációs Munkatárs (Budaörs)

Több mint 750 nagykereskedelmi áruházzal 26 országban 119 000 munkavállalóval, a METRO Cash & Carry a világ egyik vezető kereskedelmi cégcsoportja és legnagyobb értékesítési divíziója a német központú METRO csoportnak: ügyfélközpontú, nemzetközi és innovatív. Üzleti koncepciónk, hogy segítsük professzionális vevőinket abban, hogy vállalkozásukat sikerre vihessék. Arra törekszünk, hogy a független vállalkozások bajnokává válhassunk. A METRO Kereskedelmi Kft. 1993 óta működik Magyarországon, elsőként lépett be a nemzetközi kereskedelmi vállalatok közül a magyar piacra, amely immár 13 áruházzal áll profi vevői szolgálatára, az ország számos pontján teljes körű megoldásokat kínálva a kereskedelmi és gasztronómia tevékenységekhez.

Csapatunkba keressük kollégánkat,

pozícióba.

Ha minket választasz, az alábbi feladatok várnak Rád:

  • Vállalati gépjárműpark megújítása kapcsán az új gépjárművek átadásával, időszakos karbantartásával, felmerülő kárrendezésével kapcsolatos adminisztratív feladatok lebonyolítása
  • Üzemanyagkártyák kezelése, kártya limitek naprakész adminisztrációja
  • Napi szintű kapcsolattartás a vállalati autókat használó belső munkatársakkal, az autóparkhoz kapcsolódó szolgáltatókkal, üzleti partnerekkel
  • Hatósági és egyéb hivatalos szervektől érkező megkeresések kezelése, adminisztrációja
  • A  járművek használata közben történő meghibásodások esetén közreműködés az országúti asszisztencia megszervezésében
  • A szolgáltatáshoz tartozó teljesítés igazolások kezelése
  • Vállalati gépjárművek lízing futamidejének lejártakor a járművek leadásával kapcsolatban felmerülő szervezési és adminisztrációs feladatok
  • Kapcsolódó kimutatások elkészítése, adatszolgáltatás a társosztályok felé
  • Szervezeti változások nyomon követése, a változások kapcsán felmerülő adminisztratív és szervezési feladatok végrehajtása

Téged keresünk, ha:

  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
  • 3 év releváns szakmai tapasztalatod van flottakezelés területén
  • Jármű szerkezettani ismereteid naprakészek
  • Angol nyelvtudásod társalgási szinten alkalmazod
  • Ha nyitott vagy, jó kedélyű, bírod a pörgést
  • Kiváló kommunikációs és szervezési készség jellemez

Hogy miért jó a METRO-nál dolgozni?

  • Versenyképes, stabil jövedelmet tudunk számodra biztosítani
  • Szakmai támogatást nyújtunk a mindennapi munkavégzésedhez
  • Hosszú távú előrelépési-, és karrierlehetőséget kínálunk számodra
  • Vidám, lendületes, összetartó csapatban dolgozhatsz
  • Pénteken nálunk már 15 órakor kezdődik a hétvége!
  • A munkába járáshoz céges buszjáratot biztosítunk, amellyel könnyedén beérhetsz a munkába és haza is! (Budapest – Budaörs viszonylatban)
  • A munka utáni bevásárlás nem gond, csak ugorj le az áruházba és élvezd a dolgozói kezdemények nyújtotta lehetőségeket!

Munkavégzés helye: Budaörs

Állás megüresedése: azonnal

Hölgy Vivien Molnár HR Keleti utca 3. 2040 Budaörs