Metro Cash & Carry Hungary:

Marketing Kommunikációs Szakértő (Budaörs)

Több mint 750 nagykereskedelmi áruházzal 26 országban 119 000 munkavállalóval, a METRO Cash & Carry a világ egyik vezető kereskedelmi cégcsoportja és legnagyobb értékesítési divíziója a német központú METRO csoportnak: ügyfélközpontú, nemzetközi és innovatív. 2014-ben ünnepelte 50. születésnapját. Üzleti koncepciónk, hogy segítsük professzionális vevőinket abban, hogy vállalkozásukat sikerre vihessék. Arra törekszünk, hogy a független vállalkozások bajnokává válhassunk. A METRO Kereskedelmi Kft. 1993 óta működik Magyarországon, elsőként lépett be a nemzetközi kereskedelmi vállalatok közül a magyar piacra, amely immár 13 áruházzal áll profi vevői szolgálatára, az ország számos pontján teljes körű megoldásokat kínálva a kereskedelmi és gasztronómia tevékenységekhez.

Csapatunkba keressük kollégánkat

pozícióba.

Mindened a marketing és éltetnek az izgalmas, pörgős, kreatív és szervezést igénylő feladatok? Ha ezekre igen volt a válaszod; várunk sok szeretettel a csapatunkba, hogy nálunk valósítsd meg ötleteidet és önmagad!

Milyen feladatok várnak rád ebben a pozícióban?

  • Stratégiai marketing végrehajtása az értékesítési tervvel összehangoltan
    • rendszeres METRO katalógusok tervezése/ezekről tájékoztatás
    • promóció alapú kampányfejlesztés
    • beszállítói javaslatok / kapcsolt promóciók / hűségprogramok
  • Együttműködés az érintett osztályokkal (promóció, árucikk válogatások, reklámozás)
  • Teljes projektmenedzsment, beleértve:
    • piaci elemzések (kutatás / történelmi adatok, versenytársak, piaci és vásárló látogatások / online források)
    • kreatív kampánytájékoztató (ügynökségek)
    • marketing / média / kommunikációs eszközök kiválasztása
    • tájékoztatás a termelésről és árajánlatok készítése (mini tenderek)
    • kreatív fejlesztés, véglegesítés és termelés-koordinálás (ha előfordul)
    • belső kommunikáció (minden érintett kollégával)
    • áruházi logisztika (ha szükséges)
    • átfogó rendezvényszervezés
    • projekteket érintő PR (kommunikáció) és együttműködés a PR ügynökséggel
  • Saját márka és Gasztroakadémia márkaépítés / imázs kommunikálása / értékesítést támogató anyagokhoz kapcsolódó PR tevékenységek
  • Marketing projektek értékelése és elemzése (együttműködve: Controlling, Vevőszolgálat, CRM, stb.)
  • Egyéb projektek (pl.: bevétel generálás, stratégiai prezentációk, stb.)
  • Projektek pénzügyi nyomon követése és adminisztrációja (szerződések, számlázás stb.)

Amire szükséged lesz a pozíció betöltéséhez:

  • Legalább 3-5 év tapasztalatra marketing kommunikációs területen, melyeket ügyfél vagy ügynökségi oldalon szereztél
  • Főiskolai, egyetemi felsőfokú végzettségre (marketing és/vagy kommunikáció, gazdasági területen szerzett végzettség preferált)
  • Magyar és tárgyalóképes angol nyelvtudásra (írásban és szóban egyaránt)
  • Magas szintű MS Office ismeret (PowerPoint, Excel, Word) és adatbáztis kezelő programok ismerete
  • Rugalmasságra, nyitott személyiségre, lelkesedésre és alkalmazkodó készségre egy ilyen pörgős, változatos környezetben

Hogy miért jó a METRO-nál dolgozni? Amit mindezért cserébe kínálunk:

  • További oktatási és tréning lehetőségekkel fejlesztheted magad nálunk!
  • Rugalmas munkaidő, pénteken nálunk már 15 órakor kezdődik a hétvége és csak 50 perc innen a Balaton!
  • Céges busszal könnyítjük meg a munkába járást, amivel ripsz-ropsz beérhetsz a munkába és haza is!
  • A munka utáni bevásárlás nem gond, csak ugorj le az áruházba és élvezd a dolgozói kezdemények nyújtotta lehetőségeket!
  • Home Office lehetőség, nálunk tényleg van!

Munkavégzés helye:

  • Budaörsi központunkban

Állás megüresedése:

Hölgy Dóra Fábi HR Keleti utca 3 2040 Budaörs