Metro Cash & Carry Hungary:

Árukiadó Munkatárs (Budakalász)

Több mint 750 nagykereskedelmi áruházzal 26 országban 119 000 munkavállalóval, a METRO Cash & Carry a világ egyik vezető kereskedelmi cégcsoportja és legnagyobb értékesítési divíziója a német központú METRO csoportnak: ügyfélközpontú, nemzetközi és innovatív. 2014-ben ünnepelte 50. születésnapját. Üzleti koncepciónk, hogy segítsük professzionális vevőinket abban, hogy vállalkozásukat sikerre vihessék. Arra törekszünk, hogy a független vállalkozások bajnokává válhassunk.

A METRO Kereskedelmi Kft. 1993 óta működik Magyarországon, elsőként lépett be a nemzetközi kereskedelmi vállalatok közül a magyar piacra, amely immár 13 áruházzal áll profi vevői szolgálatára, az ország számos pontján teljes körű megoldásokat kínálva a kereskedelmi és gasztronómia tevékenységekhez.

Csapatunkba keressük kollégánkat

Árukiadó Munkatárs  (Budakalász)

pozícióba.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Kimenő áru járatokra való összekészítésben való segédkezés
  • Kimenő-, és bejövő szállítási göngyöleg felvezetése és szigorú elszámoltatása
  • Visszáru, áruhoz tartozó göngyöleg kezelése
  • Rámpa rend fenntartása, tisztántartása
  • Szállítási eszközök rendezése

Téged keresünk, ha

  • van általános iskolai végzettséged
  • pontosan és precízen végzed a munkádat
  • kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtasz

Mi kell ahhoz, hogy te légy a tökéletes jelölt számunkra? Előnyt jelent, ha …

  • van már 1 éves releváns tapasztalatod,
  • terhelhető és rugalmas vagy
  • csapatban és önállóan egyaránt tudsz dolgozni

Miért jó nálunk dolgozni? Mert..

  • Professzionális csapatban dolgozhatsz ezzel is segítve szakmai fejlődésed!
  • Biztos hátterű cég, törvényesen bejelentett munkavállalója lehetsz!
  • Hónap elején pontosan biztosan és pontosan megérkezik a fizetésed!
  • Jó teljesítményedet prémiummal jutalmazzuk!
  • További oktatási és tréning lehetőségekkel fejlesztheted magad nálunk!
  • Versenyképes nálunk a juttatási csomag, valamint széleskörű a cafeteria paletta!
  • Megismerheted egy multinacionális vállalat működését és betekintést nyerhetsz a kereskedelem világába!
  • Céges busszal könnyítjük meg a munkába járást, amivel ripsz-ropsz beérhetsz a munkába és haza is!
  • A munka utáni bevásárlás nem gond, csak ugorj le az áruházba és élvezd a dolgozói kezdemények nyújtotta lehetőségeket

Munkavégzés helye:

Budakalász

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette az érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet karrieroldalunkon, amelyhez kérjük csatold rövid szakmai önéletrajzodat!

Állás megüresedése:

Hölgy Andrea Végh HR Keleti utca 3 2040 Budaörs