Metro Cash & Carry Hungary:

CRM Elemző Munkatárs (Budaörs)

Több mint 750 nagykereskedelmi áruházzal 26 országban 119 000 munkavállalóval, a METRO Cash & Carry a világ egyik vezető kereskedelmi cégcsoportja és legnagyobb értékesítési divíziója a német központú METRO csoportnak: ügyfélközpontú, nemzetközi és innovatív. 2014-ben ünnepelte 50. születésnapját. Üzleti koncepciónk, hogy segítsük professzionális vevőinket abban, hogy vállalkozásukat sikerre vihessék. Arra törekszünk, hogy a független vállalkozások bajnokává válhassunk. A METRO Kereskedelmi Kft. 1993 óta működik Magyarországon, elsőként lépett be a nemzetközi kereskedelmi vállalatok közül a magyar piacra, amely immár 13 áruházzal áll profi vevői szolgálatára, az ország számos pontján teljes körű megoldásokat kínálva a kereskedelmi és gasztronómia tevékenységekhez.

Csapatunkba keressük kollégánkat

pozícióba.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Vevő életciklus menedzsment kampányok támogatása,
  • CRM és kampánymenedzsmenthez kapcsolódó riportinghoz heti-kétheti-havi gyakorisággal adatok összeállítása, kampányok visszamérése, elemzések készítése és továbbítása,
  • Ügyfélcsoportokra, termékkörökre vonatkozó komplex elemzések készítése,
  • Viselkedés alapú szegmentációs elemzések készítése,
  • Adatbányászati elemzések, modellezési feladatok elvégzése, prezentációk készítése üzleti döntések támogatása céljából,
  • Külső és belső adatok elemzésén alapuló piaci lehetőségek feltárása,
  • Vevő adatbázis kezelése, adatminőség javítására irányuló aktivitások, ehhez kapcsolódó folyamatok támogatása.

Téged keresünk, ha

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel (gazdasági területen),
  • Releváns szakmai tapasztalatod van, amit tudnál nálunk hasznosítani (min. 2-3 év),
  • Középfokú angol nyelvtudásod van,
  • Haladó MS Excel tudás jellemez (diagramok készítése, összetett függvények kezelése, PIVOT tábla használata) és PPT készítésben is jártas vagy,
  • Haladó szintű  SQL ismerettel rendelkezel,
  • Kiváló analitikus képesség, rendszerszemlélet, átlátod az összefüggéseket,
  • Pontos, precíz munkavégzés igaz rád,
  • Terhelhető és rugalmas vagy,
  • Önálló vagy és proaktív a hozzáállásod.

Mi kell ahhoz, hogy te légy a tökéletes jelölt számunkra? Előnyt jelent, ha …

  • Tárgyalóképes az angol nyelvtudásod,
  • Makrokat is tudsz kezelni,
  • Kereskedelmi területen szerzett korábbi tapasztalatod is van.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Megismerhetsz egy innovatív szakmai területet,
  • Karrierre és fejlődési lehetőségre lelhetsz nálunk,
  • Van lehetőséged külföldi tréningen is részt venni,
  • Home Office lehetőség is van,
  • Összetartó, jó kedélyű csapatban dolgozhatsz,
  • Versenyképes fizetést kapsz nálunk,
  • Vállalati autóbusszal járhatsz dolgozni Budaörs-Budapest viszonylatban,
  • Rugalmasan oszthatod be munkaidődet és pénteken csak 15 óráig vagyunk az irodában! :)

Munkavégzés helye: Budaörs

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette az érdeklődését, várjuk szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven!

Állás megüresedése:

Hölgy Dóra Fábi HR Keleti utca 3 2040 Budaörs