A METRO Kereskedelmi Kft. 1993 óta működik Magyarországon, elsőként lépett be a nemzetközi kereskedelmi vállalatok közül a magyar piacra, immár 13 áruházzal áll profi vevői szolgálatára az ország számos pontján teljes körű megoldásokat kínálva a kereskedelmi és gasztronómia tevékenységekhez. Anyacége, a METRO Cash & Carry International a német központú METRO GROUP egyik értékesítési divíziója, amely a világ egyik vezető kereskedelmi cégcsoportja. A vállalatcsoport 290,000 alkalmazottat foglalkoztat, és 34 országban 2100 üzlettel van jelen a világ kereskedelmében.

Ellátási Lánc gyakornok (Budaörs)

 Feladataid lesznek:

  • EKAER folyamat támogatása,
  • Levelezés külföldi beszállítókkal,
  • Napi/havi riportok készítése,
  • Adatbázisok, nyilvántartások vezetése,
  • Segítség az osztályon az operatív ügyintézésben.

Téged keresünk, ha

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel logisztikai / kereskedelmi szakirányon legalább 2018 júniusáig,
  • Kommunikációképes angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban,
  • Excel, Word, PowerPoint aktív felhasználói, magas szintű ismeretével rendelkezel,
  • Hetente minimum 3 munkanapot (25 óra/hét) dolgozz nálunk.

Előnyt jelent:

  • Excel makro és adatbázis tudás.

Amit kínálunk:

  • Tapasztalatszerzés a választott területen egy világszínvonalú nagyvállalatnál,
  • Versenyképes juttatás,
  • Vállalati busz Budaörs-Budapest viszonylatban.

Állás megüresedése:

Hölgy Dóra Fábi HR Keleti utca 3 2040 Budaörs