Metro Cash & Carry Hungary:

Customer Contact Center Diák Munkatárs (Kelet-Pest)

Feladatok:

  • METRO vevőkkel folytatott adategyeztetés, és a kapott adatok rögzítése
  • Kimenő ügyfél megkeresések indítása különböző kommunikációs csatornákon
  • Széleskörű, átfogó tájékoztatás
  • Problémás ügyfelek kezelése
  • Adategyeztetés és ellenőrzés pontos, precíz elvégzése
  • Adminisztratív, regisztrációs tevékenységek (adatrögzítés, adatmódosítás; stb.) pontos és precíz elvégzése
  • Egyéb ügyfélszolgálati és adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezz.
  • Excel felhasználói szintű ismeretével rendelkezz.
  • Hetente minimum 3 munkanapot (25 óra/hét) dolgozz nálunk.
  • Jó kommunikációs készség
  • Gyors, pontos, precíz munkavégzés
  • Az adott kommunikációs szituációhoz kiválóan alkalmazkodó probléma-megoldási képesség
  • Stressz tűrő képesség
  • Célorientáltság a feladatok ütemezésében, megoldásában, párhuzamos feladatok időzített kezelésében

Előnyt jelent:

  • Ügyfélszolgálati tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Tapasztalatszerzés a választott területen egy világszínvonalú nagyvállalatnál.
  • Versenyképes juttatás.

Állás megüresedése:

Hölgy Dóra Fábi HR Keleti utca 3 2040 Budaörs