A METRO Kereskedelmi Kft. 1993 óta működik Magyarországon, elsőként lépett be a nemzetközi kereskedelmi vállalatok közül a magyar piacra, immár 13 áruházzal áll profi vevői szolgálatára az ország számos pontján teljes körű megoldásokat kínálva a kereskedelmi és gasztronómia tevékenységekhez. Anyacége, a METRO Cash & Carry International a német központú METRO GROUP egyik értékesítési divíziója, amely a világ egyik vezető kereskedelmi cégcsoportja. A vállalatcsoport 290,000 alkalmazottat foglalkoztat, és 34 országban 2100 üzlettel van jelen a világ kereskedelmében

Árukihelyezési és értékesítési munkatárs (Non food terület)(Székesfehérvár)

Feladatok:

  • Vevők professzionális tájékoztatása, kiszolgálása
  • Az áru esztétikus és előírásoknak megfelelő kihelyezése
  • A felelősségi körébe tartozó főterület árukészletének kihelyezése és értékesítése
  • Árufeltöltés, lejárat folyamatos ellenőrzése
  • Polccímkék -, ártáblák -, jelölések ellenőrzése cseréje
  • A minőségbiztosítási előírások, tisztaság betartása
  • Technikai eszközök kezelése
  • Leltárak lebonyolításában való részvétel
  • Alkalmanként a vásárlók termékeit hibátlanul, gyorsan, és segítőkészen kasszázza.

Elvárások:

• Legalább középfokú végzettség
• Vevőkezelésben szerzett minimum 1 éves szakmai tapasztalat
• Vevőorientáció, udvarias magatartás a vevő irányába
• Megbízhatóság
• Pontosság, precizitás, önálló munkavégzés
• Jó kommunikációs készség és információkezelés
• Csapatszellem megléte

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és kiemelkedő juttatási csomag
  • Készpénzben is kivehető cafeteria
  • Bejelentett, törvényes foglalkoztatás
  • Stabil hátterű vállalat
  • Összetartó, képzett csapat
  • Kereskedelmi specifikus képzési lehetőségek

Állás megüresedése: azonnal

Hölgy Ildikó Greksa HR Jezsuita út 1 8000 Székesfehérvár