Metro Cash & Carry Hungary:

Junior Business Controller (Budaörs)

Több mint 750 nagykereskedelmi áruházzal 26 országban 119 000 munkavállalóval, a METRO Cash & Carry a világ egyik vezető kereskedelmi cégcsoportja és legnagyobb értékesítési divíziója a német központú METRO csoportnak: ügyfélközpontú, nemzetközi és innovatív. 2014-ben ünnepelte 50. születésnapját. Üzleti koncepciónk, hogy segítsük professzionális vevőinket abban, hogy vállalkozásukat sikerre vihessék. Arra törekszünk, hogy a független vállalkozások bajnokává válhassunk. A METRO Kereskedelmi Kft. 1993 óta működik Magyarországon, elsőként lépett be a nemzetközi kereskedelmi vállalatok közül a magyar piacra, amely immár 13 áruházzal áll profi vevői szolgálatára, az ország számos pontján teljes körű megoldásokat kínálva a kereskedelmi és gasztronómia tevékenységekhez.

Csapatunkba keressük kollégánkat

pozícióba.

Feladataid lesznek nálunk:

  • A havi előrejelzések, tervek (pl. forgalmi, árrés tervek) készítése és nyomon követése,
  • Egyeztetés a társosztályokkal,
  • Eredmények elemzése, összehasonlítva az előző évvel és előrejelzésekkel,
  • A változások elemzése és magyarázata,
  • Ad hoc és standard riportok, elemzések és prezentációk elkészítése,
  • Részvétel a projektekhez kapcsolódó üzleti tervek készítésében, projektek kiértékelésében,
  • Külső/belső határidők betartásának biztosítása.

Téged keresünk, ha

  • Pályakezdő vagy, aki lehetőleg 1 - 1,5 év releváns szakmai tapasztalattal már rendelkezik (lehet szakmai gyakorlat is),
  • Felsőfokú végzettséged van pénzügyi/számviteli/kontrolling területen,
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudásod van (írásban és szóban),
  • MS Office alkalmazásokat magabiztosan kezeled (főleg az MS Excelt),
  • Erős analitikus gondolkodással rendelkezel,
  • Cél- és eredmény orientált vagy,
  • probléma-megoldási képességedet már számos alkalommal bizonyítottad sikeresen,
  • Több feladat egyidejű kezelésétől sem riadsz vissza.

Amit kínálunk

  • Horizontális és vertikális irányú fejlődési lehetőségek egy nemzetközi szervezetben,
  • Dinamikus teljesítmény-orientált csapat,
  • Versenyképes juttatás,
  • Vállalati autóbusz Budaörs-Budapest viszonylatban,
  • Home Office lehetőség.

Munkavégzés helye: Budaörs

Állás megüresedése: azonnal

Hölgy Dóra Fábi HR Keleti utca 3 2040 Budaörs