Metro Cash & Carry Hungary:

Áruösszekészítési Munkatárs (Ferencváros)

Több mint 750 nagykereskedelmi áruházzal 26 országban 119 000 munkavállalóval, a METRO Cash & Carry a világ egyik vezető kereskedelmi cégcsoportja és legnagyobb értékesítési divíziója a német központú METRO csoportnak: ügyfélközpontú, nemzetközi és innovatív. 2014-ben ünnepelte 50. születésnapját. Üzleti koncepciónk, hogy segítsük professzionális vevőinket abban, hogy vállalkozásukat sikerre vihessék. Arra törekszünk, hogy a független vállalkozások bajnokává válhassunk. A METRO Kereskedelmi Kft. 1993 óta működik Magyarországon, elsőként lépett be a nemzetközi kereskedelmi vállalatok közül a magyar piacra, amely immár 13 áruházzal áll profi vevői szolgálatára, az ország számos pontján teljes körű megoldásokat kínálva a kereskedelmi és gasztronómia tevékenységekhez.

Csapatunkba keressük kollégánkat

Áruösszekészítő Munkatárs (Kiszállítási terület, Ferencváros)

pozícióba.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Megrendelt áruk összekészítése és elhelyezése
  • Belső árumozgatás rollkocsival
  • A mozgatott áruk védelme, minőségük megőrzése

Mi kell ahhoz, hogy te légy a tökéletes jelölt számunkra?

  • Vevőorientáltság
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Rugalmas hozzáállás
  • Nyitott és egyenes a másokkal való együttműködésben
  • Képes csapatban dolgozni
  • Képes kiegyensúlyozott, megbízható teljesítményt nyújtani

Előnyt jelent:

  • Középfokú végzettség
  • Kereskedelmi és/vagy raktározási tapasztalat
  • Könnyűgépkezelői (targoncavezetői) jogosítvány

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Kiemelkedő juttatási csomag, kiszámítható jövedelem
  • Bejelentett, törvényes foglalkoztatás
  • Készpénzben is kivehető cafeteria
  • Kereskedelmi specifikus képzési lehetőségek
  • Segítség a betanulásban
  • Stabil hátterű vállalat
  • Összetartó, képzett csapat

Munkavégzés helye: 1097, Budapest, Gyáli út 35-37.

A munkakörben 2019. februárjában elért átlagos havi bruttó bér*: 269.165,-Ft

*Átlag havi bér: a 2019. februári - a meghirdetett munkakörben - elért bruttó átlagbér, mely tartalmazza az átlagos alapbért, a havi cafeteria összegét, az átlagos pótlékokat és az átlagos túlórákat.

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését karrieroldalunkon, amelyhez kérjük csatolja szakmai önéletrajzát magyar nyelven!

Állás megüresedése: 23.11.2018

Hölgy Andrea Burusánné Szűcs HR Gyáli út 35-37 1097 Budapest