A METRO Kereskedelmi Kft. 1993 óta működik Magyarországon, elsőként lépett be a nemzetközi kereskedelmi vállalatok közül a magyar piacra, immár 13 áruházzal áll profi vevői szolgálatára az ország számos pontján teljes körű megoldásokat kínálva a kereskedelmi és gasztronómia tevékenységekhez. Anyacége, a METRO Cash & Carry International a német központú METRO GROUP egyik értékesítési divíziója, amely a világ egyik vezető kereskedelmi cégcsoportja. A vállalatcsoport 290,000 alkalmazottat foglalkoztat, és 34 országban 2100 üzlettel van jelen a világ kereskedelmében

Pénztáros munkatárs (Ferencváros)

Több mint 750 nagykereskedelmi áruház 26 országban 119 000 munkavállalóval, a METRO Cash & Carry a világ egyik vezető kereskedelmi cégcsoportja és legnagyobb értékesítési divíziója a német központú METRO csoportnak: ügyfélközpontú, nemzetközi és innovatív. 2014-ben ünnepelte 50. születésnapját. Üzleti koncepciónk, hogy segítsük professzionális vevőinket abban, hogy vállalkozásukat sikerre vihessék. Arra törekszünk, hogy a független vállalkozások bajnokává válhassunk.

A METRO Kereskedelmi Kft. 1993 óta működik Magyarországon, elsőként lépett be a nemzetközi kereskedelmi vállalatok közül a magyar piacra, amely immár 13 áruházzal áll profi vevői szolgálatára az ország számos pontján teljes körű megoldásokat kínálva a kereskedelmi és gasztronómia tevékenységekhez.

Csapatunkba keresünk kollégákat

Pénztáros munkatárs

pozícióba Ferencvárosi áruházunkba.

Milyen feladatok várnak rád?

  • A termékek, áruk gyors és pontos leszámlázása és a bevétel pontos elszámolása
  • A vásárlók termékeinek hibátlan, gyors, közreműködő és segítőkész kasszázása
  • A pénzkezelés, pénzváltás, bankkártyás és halasztott fizetésre való előírások, utalványok és bonusz számlák beválthatósági szabályainak maradéktalan betartása
  • A rábízott pénzzel és pénzhelyettesítő bizonylatokkal történő elszámolás

Mi kell ahhoz, hogy te légy a tökéletes jelölt számunkra?

  • Legalább középfokú végzettség
  • Csapatszellem megléte
  • Értékesítési- és vevőorientált gondolkodásmód

Előnyt jelent, ha rendelkezel

  • Vevőkezelésben szerzett tapasztalattal
  • Kereskedelemben szerzett szakmai jártassággal

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Kiemelkedő juttatási csomag, kiszámítható jövedelem
  • Készpénzben is kivehető cafeteria
  • Bejelentett, törvényes foglalkoztatás
  • Kereskedelmi specifikus képzési lehetőségek
  • Segítség a betanulásban
  • Stabil hátterű vállalat
  • Összetartó, képzett csapat

Munkavégzés helye: 1097, Budapest, Gyáli út 35-37.

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését karrieroldalunkon, amelyhez kérjük csatolja szakmai önéletrajzát magyar nyelven!

Állás megüresedése: 02.05.2018

Hölgy Andrea Burusánné Szűcs HR Gyáli út 35-37 1097 Budapest