A METRO Kereskedelmi Kft. 1993 óta működik Magyarországon, elsőként lépett be a nemzetközi kereskedelmi vállalatok közül a magyar piacra, immár 13 áruházzal áll profi vevői szolgálatára az ország számos pontján teljes körű megoldásokat kínálva a kereskedelmi és gasztronómia tevékenységekhez. Anyacége, a METRO Cash & Carry International a német központú METRO GROUP egyik értékesítési divíziója, amely a világ egyik vezető kereskedelmi cégcsoportja. A vállalatcsoport 290,000 alkalmazottat foglalkoztat, és 34 országban 2100 üzlettel van jelen a világ kereskedelmében

Pénztáros, Árukihelyezési és Értékesítési Munkatárs (Ferencváros)

Több mint 750 nagykereskedelmi áruház 26 országban 119 000 munkavállalóval, a METRO Cash & Carry a világ egyik vezető kereskedelmi cégcsoportja és legnagyobb értékesítési divíziója a német központú METRO csoportnak: ügyfélközpontú, nemzetközi és innovatív. 2014-ben ünnepelte 50. születésnapját. Üzleti koncepciónk, hogy segítsük professzionális vevőinket abban, hogy vállalkozásukat sikerre vihessék. Arra törekszünk, hogy a független vállalkozások bajnokává válhassunk.

A METRO Kereskedelmi Kft. 1993 óta működik Magyarországon, elsőként lépett be a nemzetközi kereskedelmi vállalatok közül a magyar piacra, amely immár 13 áruházzal áll profi vevői szolgálatára az ország számos pontján teljes körű megoldásokat kínálva a kereskedelmi és gasztronómia tevékenységekhez.

Csapatunkba keresünk kollégákat

pozícióba.

Feladatok:

  • Vevők professzionális kiszolgálása
  • Fő tevékenység: pénztárosi feladatok ellátása (pénzkezelés, számlázás)
  • A minőségbiztosítási előírások, tisztaság betartása
  • Technikai eszközök kezelése
  • Leltárak lebonyolításában való részvétel

Elvárások:

  • Legalább középfokú, szakirányú végzettség
  • Kereskedelemben szerzett szakmai jártasság
  • Vevőkezelésben szerzett minimum 1 éves szakmai tapasztalat
  • Csapatszellem megléte
  • Értékesítési- és vevőorientált gondolkodásmód

Előnyt jelent:

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Horizontális és vertikális irányú fejlődési lehetőségek egy nemzetközi szervezetben
  • Dinamikus teljesítmény-orientált csapat
  • Versenyképes juttatási csomag, kiszámítható jövedelem
  • Segítség a betanulásban
  • Stabil hátterű vállalat
  • Összetartó, képzett csapat

Munkavégzés helye: 1097, Budapest, Gyáli út 35-37.

Állás megüresedése: 02.05.2018

Hölgy Andrea Burusánné Szűcs HR Gyáli út 35-37 1097 Budapest