Metro Cash & Carry Hungary:

Hús értékesítési munkatárs (Győr)

Több mint 750 nagykereskedelmi áruházzal 26 országban 119 000 munkavállalóval, a METRO Cash & Carry a világ egyik vezető kereskedelmi cégcsoportja és legnagyobb értékesítési divíziója a német központú METRO csoportnak: ügyfélközpontú, nemzetközi és innovatív. 2014-ben ünnepelte 50. születésnapját. Üzleti koncepciónk, hogy segítsük professzionális vevőinket abban, hogy vállalkozásukat sikerre vihessék. Arra törekszünk, hogy a független vállalkozások bajnokává válhassunk.

A METRO Kereskedelmi Kft. 1993 óta működik Magyarországon, elsőként lépett be a nemzetközi kereskedelmi vállalatok közül a magyar piacra, amely immár 13 áruházzal áll profi vevői szolgálatára, az ország számos pontján teljes körű megoldásokat kínálva a kereskedelmi és gasztronómia tevékenységekhez.

Csapatunkba keressük kollégánkat

Hús értékesítési munkatárs

pozícióba.

Milyen feladatok várnak rád?

Specifikus feladatok

  • a kihelyezési alapelveknek megfelelően elhelyezi az árukat a hűtőpultokban
  • gondoskodik arról, hogy az eladótérben mindig megfelelő mennyiségű, választékú és fogyaszthatósági határidejű áru álljon rendelkezésre
  • kihelyezett termékeknél a szavatossági időt figyeli, megfelelően dokumentálja
  • a húspult, hústerem feltöltésekor kiemelt figyelmet fordít a nyomonkövetési dokumentáció vezetésére
  • hűtőterem-hőmérsékleteket, maghőmérsékleteket ellenőrzi
  • a vásárlókat kiszolgálja, kérdéseikre válaszol, tanácsot ad, felhívja a figyelmet az aktuális akciókra
  • a vásárlók igényeinek megfelelő mennyiségű és fajtájú friss hústerméket a megfelelő technológiai előírásoknak megfelelően darabolja, szeleteli, csomagolja (igény esetén darálja), méri és árazza (erre alkalmas mérleg segítségével)
  • profi vásárlók húsáru rendeléseit összekészíti
  • a munkaterületet, eszközöket, berendezéseket takarítja, fertőtleníti, vegyszereket ismeri (általános és specifikus takarítás)
  • HACCP előírásokat naprakészen ismeri, a szükséges nyomtatványokat vezeti
  • betartja a baleset-, munka-, tűzvédelmi-, környezetvédelmi- és higiéniai előírásokat

Általános feladatok

  • Belső árumozgatás, szakszerű tárolás
  • Gap check folyamat során feltárt hiányosságok pótlása
  • Business Performance Mirror (BPM) elvárások teljesítése
  • Átraktározás összekészítése
  • Polccímke készítése, kihelyezése és ellenőrzése
  • Ártáblák, vevőtájékoztató táblák igénylése és kihelyezése
  • Lejárati idők ellenőrzése
  • Hulladékkezelés
  • A munkaeszközök állagának védelme
  • Előszámolás, részvétel a leltárfelvételben, leltárak lebonyolításaÁ
  • Áruátvétel, Áru előkészítés
  • Tikettezés (értékcsökkent termékek esetén)

Téged keresünk, ha

  • Rugalmas hozzáállásod van  a munkavégzésében és napi problémamegoldásban
  • Nyitott és egyenes vagy a másokkal való együttműködésben
  • Tudásodat készséggel megosztod másokkal, és a sajátodat folyamatosan fejleszted
  • Van legalább 1 év releváns tapasztalatod
  • Képes vagy csapatban dolgozni
  • Képes vagy kiegyensúlyozott, megbízható teljesítményt nyújtani

Mi kell ahhoz, hogy te légy a tökéletes jelölt számunkra?

  • A vállalati értékek és célkitűzések képviselete
  • METRO által elvárt kompetenciák képviselete
  • Elkötelezettség
  • Vevőorientáció

Miért jó nálunk dolgozni?

  • További oktatási és tréning lehetőségekkel fejlesztheted magad nálunk!
  • Céges busszal könnyítjük meg a munkába járást!
  • A munka utáni bevásárlás nem gond, csak ugorj le az áruházba és élvezd a dolgozói kezdemények nyújtotta lehetőségeket!

Munkavégzés helye:

Győr, 9012 M1-83-as főút csomópontja

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését karrieroldalunkon, amelyhez kérjük csatolja szakmai önéletrajzát magyar nyelven!

Állás megüresedése: azonnal

Metro Cash & Carry Hungary Hölgy Mónika Barath HR Ménfőcsanaki csomópont 1 9012 Győr