Metro Cash & Carry Hungary:

Telefonos ügyfélszolgálati operátor (Kelet-Pest)

METRO TeleCenter

Ügyfélszolgálati munkatárs pozícióba keresünk kollegákat:

Szeretsz társalogni, beszélgetéseket kezdeményezni?

A barátaid azt mondják be sem áll szád? Igazán magas szinten tudsz kommunikálni?

Szeretsz másoknak segíteni?

Türelmes vagy és jól bírod a stresszes helyzeteket?

Pörgős egyéniség vagy és tudsz egyszerre több dologra is figyelni?

Nem riadsz meg a reklamáció kezelésétől?

HA EZEKRE IGEN a válaszod, legyél csapatunk új büszkesége, legyél TE az új

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRSUNK!

Ha szeretnél a Metro telecenter csapatához tartozni, ezek a feladatok várnak rád:

Bejövő hívások,emailek fogadása, ügyfél udvarias tájékoztatása

Kimenő hívás indítása meglévő ügyfélkör számára

Az érdeklődők kérdéseinek magas színvonalon történő megválaszolása
Ügyfél reklamációk fogadása és regisztrálása
Felmérések, visszahívások kezdeményezése
Adminisztratív, regisztrációs tevékenységek (adatrögzítés, adatmódosítás) elvégzése

Előnyt jelent, ha már:

• Volt / van releváns munkatapasztalat
• Egyéb személyes / telefonos ügyfélszolgálati tapasztalat

Amit az új csapattagunknak nyújtunk:

  • Pozitív hangulatú  munkakörnyezet,jól felszerelt iroda

• Kötelező óránkénti szünetek, tornázási lehetőséggel (bordás fal)

• Kiszámítható jövedelem és teljesítmény arányos mozgó bér (prémium)

• Bejelentett, törvényes foglalkoztatás

• Készpénzben is kivehető cafeteria

• Munkába járás támogatása a törvényi előírások szerint

• Kereskedelmi specifikus képzési lehetőségek

• Betanulási időszak mentorral

• Összetartó, képzett csapat, támogató vezetők

Állás megüresedése:

Hölgy Dóra Fábi HR Keleti utca 3 2040 Budaörs