Metro Cash & Carry Hungary:

Telefonos Ügyfélszolgálati Operátor (Kelet-Pest)

Több mint 750 nagykereskedelmi áruház 26 országban 119 000 munkavállalóval, a METRO Cash & Carry a világ egyik vezető kereskedelmi cégcsoportja és legnagyobb értékesítési divíziója a német központú METRO csoportnak: ügyfélközpontú, nemzetközi és innovatív. 2014-ben ünnepelte 50. születésnapját. Üzleti koncepciónk, hogy segítsük professzionális vevőinket abban, hogy vállalkozásukat sikerre vihessék. Arra törekszünk, hogy a független vállalkozások bajnokává válhassunk. A METRO Kereskedelmi Kft. 1993 óta működik Magyarországon, elsőként lépett be a nemzetközi kereskedelmi vállalatok közül a magyar piacra, amely immár 13 áruházzal áll profi vevői szolgálatára az ország számos pontján teljes körű megoldásokat kínálva a kereskedelmi és gasztronómia tevékenységekhez.

Szeretsz társalogni, beszélgetéseket kezdeményezni?

A barátaid azt mondják be sem áll szád? Igazán magas szinten tudsz kommunikálni?

Szeretsz másoknak segíteni?

Türelmes vagy és jól bírod a stresszes helyzeteket?

Pörgős egyéniség vagy és tudsz egyszerre több dologra is figyelni?

Nem riadsz meg a reklamáció kezelésétől?

HA EZEKRE IGEN a válaszod, legyél csapatunk új büszkesége, legyél TE az új ügyfélszolgálati munkatársunk!

TELEFONOS ÜGYFÉLSZOLGÁLATI OPERÁTOR

pozícióba keressük kollégánkat!

Ha szeretnél a Metro telecenter csapatához tartozni, ezek a feladatok várnak rád:

  • Bejövő hívások,emailek fogadása, ügyfél udvarias tájékoztatása
  • Kimenő hívás indítása meglévő ügyfélkör számára
  • Az érdeklődők kérdéseinek magas színvonalon történő megválaszolása
  • Ügyfél reklamációk fogadása és regisztrálása
  • Felmérések, visszahívások kezdeményezése
  • Adminisztratív, regisztrációs tevékenységek (adatrögzítés, adatmódosítás) elvégzése

Előnyt jelent, ha már:

  • Volt / van releváns munkatapasztalat
  • Egyéb személyes / telefonos ügyfélszolgálati tapasztalat

Amit az új csapattagunknak nyújtunk:

  • Pozitív hangulatú  munkakörnyezet,jól felszerelt iroda
  • Kötelező óránkénti szünetek, tornázási lehetőséggel (bordás fal)
  • Kiszámítható jövedelem és teljesítmény arányos mozgó bér (prémium)
  • Bejelentett, törvényes foglalkoztatás
  • Készpénzben is kivehető cafeteria
  • Munkába járás támogatása a törvényi előírások szerint
  • Kereskedelmi specifikus képzési lehetőségek
  • Betanulási időszak mentorral
  • Összetartó, képzett csapat, támogató vezetők

Munkavégzés helye:

  • Budapest, Városkapu u. 9, 1152

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!

További álláslehetőségeinket megtekintheti a METRO Kereskedelmi Kft. karrieroldalán az alábbi linken: https://www.metro.hu/karrier/allasajanlatok-magyarorszagon

Állás megüresedése:

Hölgy Dóra Fábi HR Keleti utca 3 2040 Budaörs