Pénztáros,árukihelyezési és értékesítési munkatárs Non Food,Játék és Kultúrcikkek, Műszaki cikkek, Barkács és Szezon termékek, Otthon (Szeged)

Feladatok:

  • A termékek, áruk gyors és pontos leszámlázása és a bevétel pontos elszámolása
  • A vásárlók termékeit hibátlanul, gyorsan, közreműködően és segítőkészen kasszázza
  • Hibátlan, ép csomagolású árukat kasszáz le
  • Ellenőrzi a csomagoláson, rekeszen belüli termékek azonosságát szúrópróbaszerűen – Hibás vonalkód esetén jelzi a kasszafelügyelőnek.
  • Fokozottan ügyel a termékek csomagolásának, és kiszerelésének, göngyölegének (raklap, hűtő-tárolók, tapadó göngyölegek stb.) számlázására.
  • Maradéktalanul betartja a pénzkezelés, pénzváltás, bankkártyás és halasztott fizetésre való előírásokat, illetve a különféle utalványok illetve bonusz számlák beválthatóságának szabályait.
  • Elszámol a rábízott pénzzel és pénzhelyettesítő bizonylatokkal.
  • Az árubiztonságot, termékbiztonságot, vonalkód alapján történő kasszázást minden esetben az elvárható módon végzi

Elvárások:

  • Legalább befejezett általános iskolai tanulmányok
  • Csapatszellem megléte
  • Értékesítési- és vevőorientált gondolkodásmód
  • Műszaki területen szerzett tapasztalat Eladó( Háztartási nagy gépek-kisgépek)
  • Kultúrcikk területen szerzett tapasztalat  Eladó( játék,óra, ékszer)
  • Vevőközpontú szemlélet
  • Készség a csapatmunkára
  • Igény és alkalmasság önmaga és a munkatársai fejlesztésére
  • Pénztárkezelés

Előnyt jelent:

  • Középfokú végzettség, szakirányú kereskedelmi végzettség
  • Kereskedelmi munkatapasztalat
  • Targonca vezetői engedély

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő juttatási csomag, kiszámítható jövedelem
  • Készpénzben is kivehető cafeteria
  • Bejelentett, törvényes foglalkoztatás
  • Kereskedelmi specifikus képzési lehetőségek
  • Segítség a betanulásban
  • Stabil hátterű vállalat
  • Összetartó, képzett csapat
  • Munkavégzés helye:

    6728, Szeged, Budapesti út 1.

    Amennyiben állásajánlatunk felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését karrieroldalunkon, amelyhez kérjük csatolja szakmai önéletrajzát magyar nyelven!

Állás megüresedése: azonnal

Metro Cash & Carry Hungary Hölgy Dorottya Csák HR Budapesti út 1. 6728 Szeged