Delivery Controller (Budaörs) / Kiszállítási Üzletág Kontroller (Budaörs)

Több mint 750 nagykereskedelmi áruházzal 26 országban 119 000 munkavállalóval, a METRO Cash & Carry a világ egyik vezető kereskedelmi cégcsoportja és legnagyobb értékesítési divíziója a német központú METRO csoportnak: ügyfélközpontú, nemzetközi és innovatív. 2014-ben ünnepelte 50. születésnapját. Üzleti koncepciónk, hogy segítsük professzionális vevőinket abban, hogy vállalkozásukat sikerre vihessék. Arra törekszünk, hogy a független vállalkozások bajnokává válhassunk. A METRO Kereskedelmi Kft. 1993 óta működik Magyarországon, elsőként lépett be a nemzetközi kereskedelmi vállalatok közül a magyar piacra, amely immár 13 áruházzal áll profi vevői szolgálatára, az ország számos pontján teljes körű megoldásokat kínálva a kereskedelmi és gasztronómia tevékenységekhez.

Csapatunkba keressük kollégánkat

Delivery Controller (Budaörs) /

Kiszállítási Üzletág Kontroller (Budaörs)

pozícióba.

Ha minket választasz, az alábbi feladatok várnak Rád:

  • A kiszállítás területhez kapcsolódó controlling feladatok (P&L, költségek, KPI-ok),
  • Havi zárási folyamat végrehajtása
  • A havi előrejelzések, tervek készítése és nyomon követése,
  • Eredmények, változások elemzése, összehasonlítva az előző évvel és előrejelzésekkel,
  • Ad hoc és standard riportok, elemzések és prezentációk elkészítése,
  • Részvétel a projektekhez kapcsolódó üzleti tervek készítésében, projektek kiértékelésében,
  • Egyeztetés a társosztályokkal (Kiszállítás, Áruházi értékesítés, HR, Pénzügy, Könyvelés).

Téged keresünk, ha:

  • Legalább 2-3 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel,
  • Felsőfokú végzettséged van pénzügyi/számviteli/kontrolling területen,
  • Magabiztos az MS Excel tudásod (összetett függvények, PIVOT tábla),
  • Erős analitikus gondolkodás és precizitás jellemez,
  • Önálló és proaktív a hozzáállásod, valamint jó a probléma-megoldási készségedm
  • Képes vagy több feladat egyidejű kezelésére,
  • Legalább középszintű angol nyelvtudással rendelkezel (írásban és szóban).

Mi kell ahhoz, hogy te légy a tökéletes jelölt számunkra? Előnyt jelent, ha…

  • Jártas vagy SAP Pénzügyi moduljának kezelésében,
  • Kifejezetten kereskedelmi kontrolling területen dolgoztál már,
  • Dolgoztál már multinacionális munkakörnyezetben,
  • Adatbázis kezelésben szerzett rutinnal rendelkezel.

Hogy miért jó a METRO-nál dolgozni?

  • Biztos stabil állás vár rád, ahol hosszú távon tervezünk veled!
  • További oktatási és tréning lehetőségekkel fejlesztheted magad nálunk!
  • Versenyképes nálunk a juttatási csomag!
  • Horizontális és vertikális irányú fejlődési lehetőségekre lelhetsz egy nemzetközi szervezetben!
  • Céges busszal könnyítjük meg a munkába járást, amivel ripsz-ropsz beérhetsz a munkába és haza is (Budapest – Budaörs viszonylatban)!
  • Van nálunk Home Office lehetőség!
  • Rugalmas munkaidő, pénteken nálunk már 15 órakor kezdődik a hétvége és csak 50 perc innen a Balaton!
  • A munka utáni bevásárlás nem gond, csak ugorj le az áruházba és élvezd a dolgozói kezdemények nyújtotta lehetőségeket!

Amit kínálunk:

  • Izgalmas és kihívásokkal teli pozíciót, ahol kiélheted kreativitásodat és elemzői készségedet.
  • Max 2 körös lesz az interjúd, nem húzzuk az időt a végtelenségig! :)
  • Dinamikus teljesítmény-orientált csapat.

Munkavégzés helye: Budaörs

Állás megüresedése:

Hölgy Dóra Fábi HR Keleti utca 3 2040 Budaörs