Metro Cash & Carry Hungary:

Áruösszekészítési Munkatárs (Győr)

Több mint 750 nagykereskedelmi áruház 26 országban 119 000 munkavállalóval, a METRO Cash & Carry a világ egyik vezető kereskedelmi cégcsoportja és legnagyobb értékesítési divíziója a német központú METRO csoportnak: ügyfélközpontú, nemzetközi és innovatív. 2014-ben ünnepelte 50. születésnapját. Üzleti koncepciónk, hogy segítsük professzionális vevőinket abban, hogy vállalkozásukat sikerre vihessék. Arra törekszünk, hogy a független vállalkozások bajnokává válhassunk. A METRO Kereskedelmi Kft. 1993 óta működik Magyarországon, elsőként lépett be a nemzetközi kereskedelmi vállalatok közül a magyar piacra, amely immár 13 áruházzal áll profi vevői szolgálatára az ország számos pontján teljes körű megoldásokat kínálva a kereskedelmi és gasztronómia tevékenységekhez.

Csapatunkba keresünk kollégákat

pozícióba.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Megrendelt áruk összekészítése és elhelyezése
  • A mozgatott áruk védelme, minőségük megőrzése
  • HACCP irányelvek betartása

Téged keresünk, ha

  • számodra is fontos, hogy vevőink elégedettek legyenek
  • pontosan, precízen végzed a munkádat
  • szeretsz és tudsz csapatban dolgozni
  • nyitott vagy a másokkal való együttműködésben
  • kiegyensúlyozott, megbízható teljesítményt nyújtasz

Mi kell ahhoz, hogy te légy a tökéletes jelölt számunkra? Előnyt jelent, ha …

  • van kereskedelmi és/vagy raktározási tapasztalatod
  • van könnyűgépkezelői (targoncavezetői) jogosítványod

Miért jó nálunk dolgozni? Mert…

  • kitűnő a csapat
  • nyitott, közvetlen kommunikáció a főnökökkel is
  • törvényesen bejelentve dolgozhatsz
  • a fizetésed minden hónap elején pontosan megérkezik
  • a jó teljesítményt prémiummal jutalmazzuk
  • segítséget nyújtunk a betanulásban
  • van fejlődési lehetőség, széleskörű tapasztalatokra tehetsz szert

Munkavégzés helye:

9012 Győr, Ménfőcsanaki csomópont 1.

A munkakörben 2019. februárjában elért átlagos havi bruttó bér*: 316.833,- Ft

*Átlag havi bér: a 2019. februári - a meghirdetett munkakörben elért - bruttó átlagbér, mely tartalmazza az átlagos alapbért, a havi cafeteria összegét, az átlagos pótlékokat és az átlagos túlórákat.

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet karrieroldalunkon, amelyhez kérjük csatold rövid szakmai önéletrajzodat magyar nyelven!

Állás megüresedése: azonnal

Metro Cash & Carry Hungary Hölgy Mónika Barath HR Ménfőcsanaki csomópont 1 9012 Győr