Metro Cash & Carry Hungary:

Telefonos Értékesítési Operátor (Kelet-Pest)

Több mint 750 nagykereskedelmi áruház 26 országban 119 000 munkavállalóval, a METRO Cash & Carry a világ egyik vezető kereskedelmi cégcsoportja és legnagyobb értékesítési divíziója a német központú METRO csoportnak: ügyfélközpontú, nemzetközi és innovatív. 2014-ben ünnepelte 50. születésnapját. Üzleti koncepciónk, hogy segítsük professzionális vevőinket abban, hogy vállalkozásukat sikerre vihessék. Arra törekszünk, hogy a független vállalkozások bajnokává válhassunk. A METRO Kereskedelmi Kft. 1993 óta működik Magyarországon, elsőként lépett be a nemzetközi kereskedelmi vállalatok közül a magyar piacra, amely immár 13 áruházzal áll profi vevői szolgálatára az ország számos pontján teljes körű megoldásokat kínálva a kereskedelmi és gasztronómia tevékenységekhez.

  • Szeretsz társalogni, beszélgetéseket kezdeményezni?
  • A barátaid azt mondják be sem áll szád? Igazán magas szinten tudsz kommunikálni?
  • Pörgős egyéniség vagy és tudsz egyszerre több dologra is figyelni?
  • Szeretsz másoknak segíteni és szívesen ajánlasz jobbnál jobb megoldásokat, ajánlatokat mások figyelmébe?

HA EZEKRE IGEN a válaszod, legyél csapatunk új büszkesége, legyél TE az új ügyfélszolgálati munkatársunk!

TELEFONOS ÉRTÉKESÍTÉSI OPERÁTOR (Kelet-Pest)

pozícióba keressük kollégánkat!

Ha szeretnél a Metro telecenter csapatához tartozni, ezek a feladatok várnak rád:

  • Proaktív telefonos értékesítés a kiszállítással rendelkező vevőkörnek,
  • Célzott kimenő ügyfélhívások indítása, napi hívástúrák fenntartása,
  • Az érdeklődők kérdéseinek magas színvonalon történő megválaszolása,
  • Ügyfél reklamációk fogadása és regisztrálása,
  • Termékajánlások elvégzése,
  • Adminisztratív, regisztrációs tevékenységek (adatrögzítés, adatmódosítás) elvégzése.

Téged keresünk, ha

  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készséggel bírsz,
  • Képes vagy a vásárlók figyelmét felkelteni és igényeikre gyorsan reagálni,
  • Tudod kezelni a számítógépes alkalmazásokat (Word, Excel, Outlook),
  • Célorientált vagy a feladatok ütemezésében, megoldásában,
  • Jól kezeled a stresszt és különböző kommunikációs szituációkhoz kiválóan alkalmazkodsz.

Mi kell ahhoz, hogy te légy a tökéletes jelölt számunkra? Előnyt jelent, ha

  • Rendelkezel jelenlegi vagy korábbi munkahelyeidről releváns munkatapasztalattal,
  • Egyéb személyes / telefonos ügyfélszolgálati / telemarketinges tapasztalattal rendelkezel,
  • Angol nyelv ismerete (szóban és írásban).

Amit kínálunk ezért:

  • Pozitív hangulatú  munkakörnyezet, jól felszerelt iroda,
  • Kötelező óránkénti szünetek, tornázási lehetőséggel (bordás fal),
  • Bejelentett, törvényes foglalkoztatás,
  • Kiszámítható jövedelem és teljesítmény arányos mozgó bér (prémium),
  • Munkába járás támogatása,
  • Kereskedelmi specifikus, értékesítés technikai képzések,
  • Betanulási időszak mentorral,
  • Összetartó, képzett csapat, támogató vezetők.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, Városkapu u. 9, 1152 (kijutáshoz vállalati buszt biztosítunk Újpest- Városkaputól.)

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Ha tetszett ajánlatunk, ez is érdekes lehet számodra: Telefonos Ügyfélszolgálati Operátor (Kelet-Pest) pozíció

Várjuk jelentkezésed, légy Te csapatunk új büszkesége!

Állás megüresedése:

Metro Cash & Carry Hungary Hölgy Andrea Kriváchy HR Keleti utca 3 2040 Budaörs