Metro Cash & Carry Hungary:

Raktáros Munkatárs (Budakalász)

RUGALMASAN VÁLASZTHATÓ FIX MUNKAREND

→ Délelőtt vagy délután vagy éjszaka normál-, vagy részmunkaidőben tudunk foglalkoztatni!

Értékeljük, hogy nálunk dolgozol!

→ Versenyképes jövedelemmel várunk + targoncapótlékkal + cafeteriával +  bónuszokkal!

Szeretsz vásárolni és a bevásárlókocsival zsonglőrködni?

→ Nálunk erről szól a munkád!

Szereted a pörgést és nem bírsz egy helyben ülni?

→ ​Mi folyamatos mozgásban tartunk, próbáld ki magad!

Ha olyan munkahelyre vágysz, ahol

  • raktárosként dolgozhatsz
  • mindig időben és pontosan érkezik a fizetés
  • ahol Te is, mi is azon dolgozunk, hogy a betanulást követően rendszeresen meghaladd a havi bruttó 310.000,- Ft-ot
  • ahol veled együtt készül a műszakbeosztás
  • ahol megtanítunk targoncázni, ha szeretnéd
  • ahol első hónapban fix bónuszt kapsz, hogy a betanulásra tudj koncentrálni

akkor várjuk jelentkezésedet a

pozícióba!

Feladatok:

  • Részvétel az áruátvételi folyamatokban
  • Megrendelésre történő áruk összekészítése, egyesítése és ellenőrzése
  • Részvétel a napi leltári feladatokban
  • Tárhelyek töltése
  • Raktári rend megtartása
  • Egyéb raktári folyamatokban való részvétel

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Alkalmasság folyamatos nehéz fizikai munka végzéséhez
  • Pontos és precíz munkavégzés, kiegyensúlyozott teljesítmény nyújtása

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő juttatási csomag, kiszámítható jövedelem
  • Bejelentett, törvényes foglalkoztatás
  • Készpénzben is kivehető cafeteria
  • Munkába járás támogatása céges busz, vagy km térítés a törvényi előírások szerint
  • Segítség a betanulásban
  • Beosztás tervezésben konzultáció a vezetőkkel
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Stabil hátterű vállalat
  • Összetartó, képzett csapat

Munkavégzés helye:

  • Budakalász

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Állás megüresedése:

Metro Cash & Carry Hungary Hölgy Andrea Kriváchy HR Keleti utca 3 2040 Budaörs